0545 342 52 52

Sancaktepe İkinci El Sıfır Cep Telefonu Alanlar

Sancaktepe Satmak istediğiniz ikinci el cep telefonunuzun kullanım süresi sadece size verilecek fiyat için önemlidir tabiki faturası olan ve açılmamış olan ikinci el cep telefonları piyasanın daha üzerinde fiyatlarla alınır. Asla mağdur olmazsınız. Sizlerle alım satım yapmaktan mutluluk duyacağımızı sizlere bildirmek isteriz. Taahütlü telefon satmak istiyorum diyen müşterilerimizede her zaman yardımcı olmaktayız. Sancaktepe cep telefonu alım yapan yerler olarak ilk sırada yer alan firmamız sıfır kapalı kutu ve ikinci el cep telefonlarınızı adresinizden nakite satın almaktadır. istanbul sancaktepe bölgesinde ikinci el cep telefonu mağazaları genellikle fiyatları öldürmektedir ve ayrıca kapı kapı dolaşıp zaman kaybı yaşamış olacaksınız bizler hem güncel cep telefonu alım fiyatlarını takip eden müşterilerimize maksimum fiyat vererek kar payını düşük tutan cep telefonu alım satım yapan 12 yıllık firmayız.

İstanbul anadolu yakasında bulunan sancaktepe eski adıyla sarıgazi bölgesinde cep telefonu alan yerler olarak hizmet vermekten gurur duyuyoruz, Sancaktepe bölgesinde iphone, samsung , general mobile, huawei , Sony ve diğer çalışır durumda hasarsız sorunsuz akıllı cep telefonlarınızı adresinizden nakit olarak satın almaktayız. Cep telefonlarınızı kapı kapı gezerek satmak yerine yada internet sayfalarında ilan verip satışını beklemek yerine firmamız doğru rakamı sizlere vererek kabul etmeniz durumunda adresinize kapınıza kadar gelerek satmaya karar verdiğiniz 2.el yada kapalı kutu cep telefonlarınızı anında satın alıyor ödemenizi nakit yada havale yöntemi ile yanınızda yapıyoruz şeffaf satın alımı gerçekleştiriyoruz satın alımını gerçekleştirdiğimiz cep telefonu sahipleri ile karşılıklı satış sözleşmesi düzenleyerek bir nüshasını müşterimize sunuyoruz böylece satış yaptığınız cep telefonlarında hiç bir yasal sorumluluğunuz kalmıyor.

sancaktepe cep telefonu alanlar

İstanbul sancaktepe ilçesinde ikinci el sıfır alım yaptığımız mahalleler; Abdurrahmangazi Mahallesi – Akpınar Mahallesi – Atatürk Mahallesi – Emek Mahallesi – Eyüp Sultan Mahallesi – Fatih Mahallesi – Hilal Mahallesi – İnönü Mahallesi – Kemal Türkler Mahallesi – Meclis Mahallesi – Merve Mahallesi – Mevlana Mahallesi – Osmangazi Mahallesi – Paşaköy Mahallesi – Safa Mahallesi – Sarıgazi Mahallesi – Veysel Karani Mahallesi – Yenidoğan Mahallesi 2.el alımını gerçekleştirdiğimiz mahalleler bu şekilde olup bizleri web sitemizde bulunan numaralardan yada whatsapp iletişim numaralarından bizlere ulaşabilir satmayı düşündüğünüz cep telefonlarınız hakkında detaylı bilgi ve görseller ulaştırdıktan sonra firmamız tarafından maksimum fiyat verilmektedir.


Call Now ButtonHEMEN ARA
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Powered by