0545 342 52 52

Zeytinburnu İkinci El Cep Telefonu Alanlar

Cep telefonunu almak kolay fakat cep telefonumuzu satarken güvenilir bir yer bulmak oldukça zor. Cep telefonu alan yerler oldukça çok. Fakat güvenilir yeri bulmak kolay değil. Satacağımız yer ya istediğimiz fiyatı vermez ya da güvenilir olmaz. İşte biz bunun için ikinci el cep telefonu satmak istiyorum diyen kişilerin yanındayız. Elinizde bulunan her model iphone cep telefonu, huwawei cep telefonu ve samsung cep telefonu ederi fiyatına alıyoruz.

Satmak istediğiniz ikinci el cep telefonunuzu ister kapınızdan gelip alıyoruz isterseniz belirttiğimiz adrese gelip sizler bizimle irtibata geçip satıyorsunuz. Gelip yerimizde görebilirsiniz. İkinci el Cep telefonu satmak istiyorum diyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Cep telefonu satışı yapmamaktayız. Sadece ikinci el ve sıfır cep telefonlarını alıyoruz. Cep telefonu takasımız yoktur. Her marka ve model cep telefonlarınızı satabilirsiniz.

Zeytinburnu ikinci el sıfır kapalı kutu cep telefonlarınızı alan firmamız iphone , samsung , huawei, lg ve diğer cep telefonu marka modellerini güvenilir hızlı bir şekilde adresinizden veya sizin belirleyeceğiniz noktadan alım hizmeti vermektedir. Üstelik telefon ettikten 45 dakika sonra kapınıza kadar gelen çalışanlarımız satacağınız cep telefonunu inceledikten sonra ödemenizi nakit yada havale yolu ile yapar ardından ikinci el sıfır alım satım sözleşmesi ile sattığınız ürünü resmileştirir.

Zeytinburnu ikinci el sıfır cep telefonu satmak istiyorum diyen müşterilerimiz zeytinburnu mahallelerinde Beştelsiz Mahallesi Çırpıcı Mahallesi Gökalp Mahallesi Kazlıçeşme Mahallesi Maltepe Mahallesi Merkezefendi Mahallesi Nuripaşa Mahallesi Seyitnizam Mahallesi Sümer Mahallesi Telsiz Mahallesi Veliefendi Mahallesi Yenidoğan Mahallesi Yeşiltepe Mahallesi bölgelerinde cep telefonu satmak isteyen nakite çevirmek isteyenlere 12 yıldır hizmet veren firmamız bir telefon ile bulunduğu mahalle ilçeye kadar gelip satmak istediği ikinci el cep telefonu ve kapalı kutu cep telefonu modellerini anında satımını gerçekleştirmektedir.

Zeytinburnu ikinci el cep telefonu alan yerler ;  Iphone cep telefonu , Samsung cep telefonu , Huawei cep telefonu , General mobile cep telefonlarını profesyonel ekibimiz sayaesinde cihazlarınızı değerinde adresinizden nakit olarak satın almaktadır.


Call Now ButtonHEMEN ARA
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Powered by