İphone Cep Telefonu Alan Yerler

cep telefonu satın alan esnafwhatsapp iletişim

Günümüz teknolojisinin vazgeçilmezi cep telefonları. Özelliklede iphone’lar gerek özellik olarak gerekse pil ömrü olarak en iyi telefon özelliğinde. En iyi özellikleri olan bu telefonların fiyatı da oldukça pahalıdır. Bu kadar pahalıya aldığımız iphone telefonumuzu gün gelip değiştirmek isteyebiliriz. . Bunun için elimizde bulunan ikinci el cep telefonunu satmak için güvenli bir alıcı ararız. Cep telefonu satın alan yerler oldukça çoktur fakat elimizdeki iphone ikinci el cep telefonumuzun ederini tam olarak bize veren yer bulmak zordur. Özellikle İstanbul cep telefonu alan yerler olarak zengin bir yerdir. Fakat bizim telefonumuza istediğimiz parayı verecek yer bulmak kolay değildir.

Biz ikinci 2. El cep telefonu alan yer olarak, elinizde bulunan iphone ikinci el cep telefonlarınızı durumlarına göre değerlendirip ederi pahasına alıyoruz. Belirttiğimiz numaradan bizimle irtibata geçip bilgi alabilirsiniz. İster evinizden gelip alırız, isterseniz yerimize gelip alım uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.Elinizde bulunan her türlü marka ve model iphone ikinci el cep telefonlarınızı alıyoruz. Orijinal olmayan ürünler asla satın alınmayacaktır. İphone orijinalliği onaylanan ürünleriniz piyasa fiyatına göre alınacaktır.

Cep telefonu satışı yapmamaktayız. Takas sistemimiz yoktur. Yalnızca iphone ikinci el cep telefonlarınızı alıyoruz. Yerimizi görüp uzmanlarımızla görüştükten sonra güvenirliğimizden emin olacaksınız. Bizi ikinci el cep telefonu satmak isteyen eşinize dostunuza da önereceğinize eminiz.

CEP TELEFONU ALIM YAPTIĞIMIZ NOKTALAR

Call Now Button