0545 342 52 52

Sultangazi Cep Telefonu Alanlar

Sultangazi cep telefonu alım yapan yerler olarak 12 yıldır hizmet verdiğimiz bu sektörde ikinci el ve sıfır kapalı kutu cep telefonlarını satıp nakite çevirmek isteyen müşterilerimize istanbul sultangazi ilçesinde hizmet veriyoruz. Satmak istediğiniz ikinci el cep telefonunuzu ister kapınızdan gelip alıyoruz isterseniz belirttiğimiz adrese gelip sizler bizimle irtibata geçip satıyorsunuz. Gelip yerimizide görebilirsiniz. İkinci el Cep telefonu satmak istiyorum diyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz. Acil paraya sıkışan müşterilerimiz bankalardan alamadığı kredilerden dolayı bu sektörde adınıza kayıtlı faturalı hat sahipleri turkcell , vodafone , turktelekom ve evkur vb avmlerden taahhütlü taksitli faturaya ek olarak satın almış oldukları cep telefonlarını kutusunu açmadığı takdirde sıfır olarak fiyatlandırıp nakit satın alıyoruz. Sadece sıfır cep telefonu satın almıyoruz kullanmakta olduğunuz ikinci el iphone samsung general mobile , huawei , Xiaomi  gibi çalışır durumda olan hasarsız cep telefonlarınızıda satın almaktayız.

Merkezimiz sultangazi olup istanbul’un tüm ilçelerinde cep telefonu alım hizmeti veren firmamızın personelleri tarafında sultangazi bölgesinde bulunduğunuz noktaya kadar gelip kapınızdan yada ortak bir noktadan cep telefonu alımı yapmaktadır.Firmamızı arayıp cep telefonunuza için fiyat aldıktan sonra kabul etmeniz doğrultusunda firmamız tarafından adresinize çalışanlarımız gelerek satmak istediğiniz cep telefonlarınızın kozmetik durumunu kontrolünü gerçekleştirdikten sonra resmi olarak satış sözleşmesi düzenleyerek 2.el cep telefonunuzu yada kapalı kutu cep telefonlarınızı peşin olarak ödemesini gerçekleştirir.

sultangazi cep telefonu alan yerler

Sultangazi ilçesinde alım hizmeti verdiğimiz mahalleler 50.Yıl Mahallesi – 75. Yıl Mahallesi – Cebeci Mahallesi – Cumhuriyet Mahallesi – Esentepe Mahallesi – Eski Habipler Mahallesi – Gazi Mahallesi – Habipler Mahallesi – İsmetpaşa Mahallesi – Malkoçoğlu Mahallesi – Sultançiftliği Mahallesi – Uğur Mumcu Mahallesi – Yayla Mahallesi – Yunus Emre Mahallesi – Zübeyde Hanım Mahallesi civarında cep telefonlarınızı kolaylıkla satışını gerçekleştirebilir nakit olarak ödeme alabilirsiniz sultangazi cep telefonu alım yapan yerler olarak bu noktada sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İnternet sitemizdeki telefon numaralarından iletişim kurarak bizlere günün her saati arayabilir istanbul anadolu ve avrupa bölgesinde cep telefonlarınızı sağladığımız kolaylık satışını yapabilirsiniz.


Call Now ButtonHEMEN ARA
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Powered by